2018



Výsledky jednotlivých turnajů

datum turnaj účastníků vítěz FED ELO počet bodů
06.01. Bílovec 142 FM Burdalev, Kirill CZE 2397  8 z 9  tabulka
27.01. Hrabůvka 106 FM Piesik, Piotr POL 2365  7½ z 9  tabulka
17.02. Rychvald 103 Tomaszewski, Kacper POL 2152  8 z 9  tabulka
17.03. Petřvald
24.03. Havířov
07.04. Šenov
21.04. Bohuslavice
351
rapid tour 2018
  • Kraj Moravskoslezský
  • Ostrava!!!
  • A-Šachy
  • Arriva Morava

Výsledky Rapid tour 2018

Kategorie bez omezení
BílovecHrabůvkaRychvaldPetřvaldHavířovŠenovBohuslavicecelkem
#jménoFEDELOklubbodypořadíbodypořadíbodypořadíbodypořadíbodypořadíbodypořadíbodypořadíbodypořadí
1IMMichenka, JozefCZE2332Šachový klub HM Ostrava6,587,537,5221,52
2FMMalík, JanCZE2270TJ Ostrava7,547,056,5621,04
3FMMudrák, JosefCZE2279Slavia Kroměříž7,056,0116,01119,05
4Kapusta, PetrCZE2140Slavia Kroměříž6,5126,595,51618,59
5Potomák, VladimírCZE2164ŠK Slavoj Poruba5,5295,5276,5717,57
6Zimniok, LubomírCZE2014ŠK Karviná5,0556,0206,01317,013
7FMPacl, VáclavCZE2104TJ Slovan Havířov6,0255,0345,51716,517
8Jelínek, MarekCZE2098TJ Ostrava6,0215,0375,52716,521
9FMČempel, JaroslavCZE2129ŠK Slavoj Poruba5,0546,0145,03316,014
10Cudnik, AndrzejPOL20066,0224,5485,52216,022
11Didi, JanCZE2008TJ Ostrava6,0235,0335,03216,023
12FMVrána, FrantišekCZE2256ŠK Staré Město7,527,5315,02
13FMSobek, JaroslavCZE2234ŠK Karviná6,5115,5283,08315,011
14IMVesselovsky, SergueiCZE2332Beskydská šachová škola7,047,0414,04
15IMZwardoň, VojtěchCZE2412Beskydská šachová škola7,535,52213,03
16Václavík, MartinCZE2121ŠK Slavoj Poruba6,5146,5813,08
17FMLys, JosefCZE2098Sokol Dobrá6,0126,51012,510
18Havelka, OndřejCZE2088Interchess6,575,52612,07
19Krajina, AlešCZE2118Šachový klub HM Ostrava6,595,52412,09
20Štěpán, PatrikCZE2216Beskydská šachová škola6,0176,01812,017
21Kuchař, MatějCZE2058Beskydská šachová škola5,5326,01611,516
22Trapl, DaliborCZE2133ŠK Loko Praha6,0205,52511,520
23Řezníček, MarcelCZE2035ŠKTP Hrabyně6,5134,05910,513
24Chlevišťan, JakubCZE2103ŠK Slavoj Poruba5,0425,52410,524
25Trombík, KarelCZE2033Šachový klub HM Ostrava4,5545,53110,031
Šrámek, OndřejCZE2043SK Slavia Orlová5,0315,03610,031
27Tomaszewski, KacperPOL2322SK Slavia Orlová8,018,01
FMBurdalev, KirillCZE2361ŠK Dopravní podnik Praha8,018,01
29FMPiesik, PiotrPOL2371Beskydská šachová škola7,517,51
30GMGlek, IgorGER24287,527,52
31Židek, VáclavCZE2165ŠK Slavoj Poruba7,057,05
32FMCaletka, RadomírCZE2291ŠK Slavoj Poruba7,067,06
GMVelička, PetrCZE2429Šachový klub HM Ostrava7,067,06
34Mrva, MarekCZE2179TJ Ostrava6,586,58
35FMBřečka, IvanCZE2326TJ Ostrava6,596,59
36IMMroziak, MaciejPOL23976,5106,510
37IMNeděla, VlastimilCZE2325TŽ Třinec6,0106,010
38WIMLeite Oralová, CatarinaPOR2134ŠK SIGMIA Olomouc6,0126,012
39Walter, SzymonPOL2246UKS 21 Podlesie6,0136,013
40Horváth, TomášCZE2007SK Slavia Orlová6,0146,014
41Orzechowski, JacekPOL2122KSz SILESIA Racibórz6,0156,015
Bolacký, JiříCZE2251ŠK Slavoj Poruba6,0156,015
FMRabatin, JakubCZE2254Beskydská šachová škola6,0156,015
44IMKlíma, LukášCZE2312ŠK Slavoj Poruba6,0166,016
45Šplíchal, StanislavCZE2176TJ Ostrava6,0186,018
46Očkay, TomášCZE2108ŠK Slavoj Poruba6,0196,019
47Sieber, MartinCZE2093SK Slavia Orlová5,5185,518
48Dvořák, VladimírCZE2026SK ROŠÁDA Prostějov5,5205,520
49Miszczak, DariuszPOL20655,5215,521
50Šrámek, VojtěchCZE2159SK Slavia Orlová5,5235,523
51Kudla, RichardCZE2046ŠK Slavoj Poruba5,5305,530
Weissmann, LukášCZE2160Beskydská šachová škola5,5305,530
53Beneš, MiroslavCZE2021Slavia Kroměříž5,5315,531
54Slavinský, RostislavCZE2033TJ Nový Jičín5,5345,534
55Gnida, PatrikCZE2170SK Řetězárna Česká Ves5,0365,036
56Holý, FilipCZE2011TJ Sokol Plzeň-Letná5,0395,039
57Malinovský, PetrCZE2001Lokomotiva Krnov5,0415,041
58Šnyta, ZdeněkCZE2054ŠKTP Hrabyně5,0445,044
59Káňa, PavelCZE2027ŠK Karviná4,5684,568
Kategorie do 2000
BílovecHrabůvkaRychvaldPetřvaldHavířovŠenovBohuslavicecelkem
#jménoFEDELOklubbodypořadíbodypořadíbodypořadíbodypořadíbodypořadíbodypořadíbodypořadíbodypořadí
1Urbaník, LukášSVK1961TJ Slávia CAISSA Čadca5,0517,075,03417,07
2Staněk, StanislavCZE1875Jezdci Jundrov5,0526,0175,03516,017
3Neumann, FilipCZE1814SK Slavia Orlová5,5356,0194,54516,019
4Hyrš, MartinCZE1933ŠK Duras BVK6,0245,0384,54815,524
5Broskevič, LumírCZE1741ŠK Šenov5,0644,5495,52915,029
6Balogh, MilanCZE1844TJ Ostrava4,5785,0404,55014,040
7Cyroň, KarelCZE1800ŠK Hošťálkovice5,0624,0754,55713,557
8Špála, JiříCZE1863TJ Ludgeřovice5,0434,0634,06213,043
9Tkadleček, PetrCZE1780TJ Frenštát pod Radhoštěm4,5754,0744,55513,055
10Opluštil, JiříCZE1763Spartak Bílovec4,0894,0684,55412,554
11Nešpor, IvanCZE1726ŠK Šenov4,5763,5764,55612,556
12Petrov, NikolajCZE1735ŠK Šenov5,0583,5854,06912,558
13Tyleček, DrahomírCZE1838TJ Ostrava5,0604,0603,57412,560
14Dostál, RadimCZE1943ŠK Slavoj Poruba6,0285,03511,028
15Nováček, PavelCZE1947TJ Mariánské Hory5,0445,51910,519
16Šrámek, TomášCZE1945Viktorie Bohumín5,0415,52310,523
17Valenčík, JozefCZE1983TJ Slovan Havířov5,0385,53010,530
18Petrov, BogoljubCZE1860ŠK Hošťálkovice6,0264,06510,026
19Cvik, ŠtěpánCZE17995,5294,54610,029
20Oborný, TomášCZE1755TJ Ostrava5,0405,04410,040
21Vránová, ZdeňkaCZE1976ŠK Staré Město4,0615,5289,528
22Kondula, DominikCZE1757ŠK Slavoj Poruba4,0865,0429,042
23Novotný, RadimCZE1893nSlavoj Český Těšín5,0454,0619,045
24Kriebel, RudolfCZE1850ŠK TJ Dolní Benešov5,0474,0669,047
Kozelský, MarekCZE1963ŠK Šenov4,5714,5479,047
26Šoki, ZdeněkCZE1829nSokol Vítkovice4,5584,0668,558
Herman, PavelCZE1769Dynamo DP Ostrava4,0674,5588,558
28Gajda, RostislavCZE1807VOKD Poruba4,5804,0708,570
29Sowa, WiktoriaPOL1908UKS Rodło Opole6,0276,027
30Cieslak, PatrycjuszPOL1964MKSz Rybnik5,5255,525
31Vágner, LadislavCZE1929TJ Studénka5,5265,526
32Čáp, ŠimonCZE1824VOKD Poruba5,5335,533
33Vlachopulos, GeorgisCZE1846Lokomotiva Krnov5,5365,536
34Vinklárek, RobertCZE1821TJ Nový Jičín5,5375,537
35Halacz, MartinCZE17385,0325,032
36Štec, FrantišekCZE1925TJ Spartak Přerov5,0375,037
37Brácha, PavelCZE1824SK ROŠÁDA Prostějov5,0385,038
38Sikora, MatoušCZE1955Rychvaldský spolek šachový 19455,0395,039
Miča, MarekCZE1997Beskydská šachová škola5,0395,039
40Brezík, PetrCZE1785Rychvaldský spolek šachový 19455,0415,041
41Hanák, TomášCZE1859Rychvaldský spolek šachový 19455,0435,043
42Maňuch, MiroslavCZE1751nŠK Slavoj Poruba5,0455,045
43Jaššo, SlavomírCZE1837ŠK POGO Budišov n/B.5,0505,050
44Bergloviec, JanCZE1919ŠK POGO Budišov n/B.5,0535,053
45Ludvíček, JosefCZE1741SK Boršice5,0575,057
46Papán, CyrilCZE1917TJ Nový Jičín5,0595,059
47Vihnár, MilanCZE1875HTJ Odra Ostrava5,0615,061
48Dostál, PetrCZE1870ŠK Slavoj Poruba5,0655,065
49Bienek, PetrCZE1864TJ Nový Jičín5,0665,066
50Šíma, NikolaCZE1751TJ Mariánské Hory4,5464,546
51Hapka, TomášCZE1952ŠK Rajnochovice4,5474,547
52Šálek, JosefCZE1740nSlovan Ostrava4,5504,550
53Halámka, PavelCZE1758nSlovan Ostrava4,5514,551
54Brzezny, PetrCZE1753Rychvaldský spolek šachový 19454,5534,553
55Hlaváček, PetrCZE1770nTJ Polešovice4,5674,567
56Tesárek, AdolfCZE1732nŠO TJ Hradec nad Moravicí4,5694,569
57Stračánek, JaroslavCZE1814ŠK Slavoj Poruba4,5724,572
58Fiala, RadovanCZE1802ŠK Hošťálkovice4,5734,573
59Bárta, JanCZE1914nŠK Slavoj Poruba4,5744,574
60Klein, JiříCZE1737nTJ Hradec nad Moravicí4,5774,577
61Albertovič, LukášCZE1891ŠK Slavoj Poruba4,5814,581
62Oral, JosefCZE1840ŠK SIGMIA Olomouc4,0654,065
63Hurta, JiříCZE1808Šachový klub HM Ostrava4,0704,070
64Repák, JanCZE1764TJ Ostrava4,0724,072
65Folwarczný, JiříCZE1822ŠK Karviná4,0844,084
66Oborný, LuborCZE1907ŠK Slavoj Poruba4,0854,085
67Vlček, AntonínCZE1782TJ Vítkov4,0874,087
68Folta, FrantišekCZE1742TJ Nový Jičín4,0964,096
69Semančík, DavidCZE1800Rychvaldský spolek šachový 19453,5753,575
70Mladějovský, MiroslavCZE1707nSlovan Ostrava3,0913,091
Kategorie do 1700
BílovecHrabůvkaRychvaldPetřvaldHavířovŠenovBohuslavicecelkem
#jménoFEDELOklubbodypořadíbodypořadíbodypořadíbodypořadíbodypořadíbodypořadíbodypořadíbodypořadí
1Štefaník, MarekCZE1640TJ Ostrava5,0564,5565,04014,540
2Macura, JiříCZE16473,51025,0434,55213,043
3Schoffer, MartinCZE1609ŠK Šenov5,0462,5984,05911,546
4Šíma, PatrikCZE1657TJ Ludgeřovice3,51044,5573,57911,557
5Zborovský, MartinCZE0TJ Nový Jičín3,51073,5814,07311,073
6Machura, JaroslavCZE14214,0993,0893,57610,576
7Bošňák, OndrejCZE1462VOKD Poruba3,51143,5833,58010,580
8Krampol, VladimírCZE1699SK Stonava5,0494,5499,549
9Bayer, VlastimilCZE1684Slovan Ostrava5,0634,5529,552
10Neumann, KarelCZE1317TJ Ostrava3,51152,5993,5829,582
11Šerek, OndřejCZE1660TJ Fulnek5,0484,0729,048
12Malina, RomanCZE1598ŠK Slavoj Poruba4,0923,0872,0979,087
13Pirhala, LadislavCZE1386Dynamo DP Ostrava3,01263,0963,0899,089
14Hruška, StanislavCZE1350ŠK Šenov3,01273,0903,0919,090
15Matlocha, LubomírCZE1660ŠK Jeseník4,5554,0718,555
16Falhar, BřetislavCZE1232nSpartak Bílovec3,51092,01003,0858,585
17Cibulka, MichalCZE1562Slezan Opava4,01014,0648,064
18Třetina, ZdeněkCZE1623TJ Mariánské Hory4,0974,0738,073
19Chlevišťan, JaromírCZE1468VOKD Poruba3,51051,51043,0888,088
20Cieply, KrzysztofPOL13203,0924,5517,551
21Ramian, ZdeněkCZE1652TJ Mariánské Hory4,0903,5797,579
22Glacner, KarelCZE1560ŠK Bystrc Oilers2,51294,0676,567
23Bravanský, MichalCZE1337nSpartak Bílovec3,01193,5776,577
24Zygma, JiříCZE15273,01183,5826,582
25Buchta, LukášCZE1100nBeskydská šachová škola3,5863,0846,584
Peterek, ZbyněkCZE1430TJ Ostrava3,01213,5846,584
27Kympergr, VojtěchCZE1468TJ Spartak Přerov3,51123,0866,586
28Karásek, JaroslavCZE1568ŠK POGO Budišov n/B.3,51133,0956,595
29Kalkowski, IgorPOL1648UKS 21 Podlesie6,0216,021
30Štefaník, PetrCZE1425Tatra Kopřivnice2,51303,5776,077
31Buchta, BartolomějCZE1379Beskydská šachová škola3,0883,0906,088
32Sudolský, JanCZE1505VOKD Poruba3,51102,5966,096
33Kubelka, JaroslavCZE1505TJ Fulnek3,51342,01015,5101
34Havlík, VlastimilCZE1692Rychvaldský spolek šachový 19455,0425,042
35Kopecký, MichalCZE1244nTJ Hradec nad Moravicí3,01202,01035,0103
36Alexandr, PetrCZE1681ŠK Bystrc Oilers4,5534,553
37Kučera, TomášCZE1420ŠK TJ Dolní Benešov4,5704,570
38Dobiáš, PatrikCZE04,5794,579
39Jaromin, MichalPOL0Rudzica4,0604,060
40Paseka, MatyášCZE1501Beskydská šachová škola4,0624,062
41Sieber, BohumilCZE0SK Slavia Orlová4,0634,063
42Barteček, LadislavCZE1681Rychvaldský spolek šachový 19454,0644,064
43Kosňovský, RadimCZE1414Rychvaldský spolek šachový 19454,0684,068
44Wojs, AlicjaPOL10954,0694,069
45Lička, DenisCZE1413Beskydská šachová škola4,0714,071
46Smrek, DušanCZE04,0824,082
47Melzer, PetrCZE1671TJ Slovan Havířov4,0834,083
48Peťovský, LudovítCZE1685Slezan Opava4,0884,088
49Bohdal, KarelCZE1296nSpartak Bílovec4,0914,091
50Kula, AnnaPOL04,0934,093
51Kolařík, TomášCZE1642ŠK Hošťálkovice4,0944,094
52Kožušník, ZbyněkCZE1264nŠK Píšť1,51052,5954,095
Juračák, DavidCZE1074Interchess4,0954,095
54Strýček, OskarCZE04,0984,098
55Matusík, JiříCZE0Beskydská šachová škola4,01004,0100
56Štefan, AlešCZE1655nSlovan Ostrava3,5783,578
Kwiatkowski, ZygmuntPOL1539KSz SILESIA Racibórz3,5783,578
58Kaňák, MatyášCZE1416Beskydská šachová škola3,5803,580
59Burda, JosefCZE1525Baník Havířov3,5813,581
60Peška, JanCZE1499ŠK Hošťálkovice3,51033,5103
61Vialitchanka, MikalaiBLR1350RCOP3,51063,5106
62Oborný, StanislavCZE1041TJ Ostrava3,51083,5108
63Šeděnka, MilanCZE03,51113,5111
64Raška, VítCZE03,51163,5116
65Vaněk, JakubCZE1056TJ Ostrava3,51173,5117
66Mazurek, PetrCZE03,0873,087
67Mainka, AnnaPOL1137UKS Baszta Wodzislaw Slaski3,0923,092
68Beran, DanielCZE1100nRychvaldský šachový spolek 19453,0933,093
Hotárek, JaroslavCZE1601Slovan Ostrava3,0933,093
70Kubiczek, MichalCZE1174Šachová akademie Ostrava3,0943,094
71Neděla, AdamCZE1410TJ Slovan Havířov3,0973,097
72Kula, TomaszPOL03,01223,0122
73Bravanský, LukášCZE1328Spartak Bílovec3,01233,0123
74Slavík, MiroslavCZE1495nTatran Poštorná3,01243,0124
75Trifonov, DanielCZE1215nTJ Nový Jičín3,01253,0125
76Hlubek, JanCZE02,5942,594
77Matusík, OndřejCZE1191Beskydská šachová škola2,51282,5128
78Lasák, PetrCZE02,51312,5131
79Babiš, ZdeněkCZE1570nSpartak Bílovec2,51332,5133
80Brückmann, Jan GregorCZE1051SK Slavia Orlová2,0982,098
81Kopřivová, VeronikaCZE0Rychvaldský spolek šachový 19452,0992,099
82Ptak, JosefCZE1000nRychvaldský spolek šachový 19452,01002,0100
83Šmída, MartinCZE1547ŠK Jeseník2,01022,0102
84Socha, JakubCZE0ZŠ Komenského Bílovec1,01411,01062,0106
85Barčik, PeterCZE1575TJ Marianské Hory2,01352,0135
86Šablatura, MartinCZE02,01362,0136
87Šuchma, JakubCZE1100nTJ Ostrava2,01372,0137
88Matusík, PetrCZE1100nBeskydská šachová škola2,01382,0138
89Króliczek, MartinCZE0TJ Nový Jičín2,01392,0139
90Hradil, JiříCZE1000nRychvaldský spolek šachový 19451,51011,5101
91Mišun, VojtěchCZE0TJ Fulnek1,51321,5132
92Brückmann, Kim MariaCZE0SK Slavia Orlová1,01021,0102
93Růčka, PavelCZE0gym. M.Koperníka Bílovec1,01401,0140
94Langer, TomášCZE0Spartak Bílovec1,01421,0142