sobota 20. dubna 2024
Kulturní dům Kozmice, Hlavní 326/37, Kozmice u Hlučína 747 11
(mimořádná změna z důvodu rekonstrukce kulturního domu v Bohuslavicích)
IM Tadeáš Kriebel
R1 Matouš Gemsa
švýcarský systém na 9 kol, 2×13min. + 2 sec. za tah, se zápočtem na FIDE rapid ELO a rapid LOK
čekací doba 13 minut
dle Soutěžního řádu
08:00 - 09:00 | prezentace |
09:30 | zahájení |
09:30 - 16:30 | 1. - 9. kolo |
16:30 | vyhlášení výsledků |
Restaurace Kulturní dům.
Oběd si je nutno rezervovat v přihlášce.
Hovězí vývar, vepřová pečeně s knedlíkem a zelím — 160 Kč.
pro všechny hráče jako pozornost uvítací drink a Prajzský koláč
Restaurace kulturní dům poskytuje omezenou kapacitu ubytování, kterou si lze domluvit napřímo na kd-kozmice.cz.
do 18. 4. 2024 23:59
případně do naplnění kapacity hrací místnosti
prosíme hráče, aby se v případě neúčasti co nejdříve odhlásili telefonicky nebo emailem
dospělí, předem přihlášení 180 Kč, nepřihlášení 250 Kč
2004 a mladší, předem přihlášení 150 Kč, nepřihlášení 200 Kč
vklad neplatí hráči na listině talentů ŠSČR a hráči s tituly GM a IM
pozor, omezená kapacita sálu na 160 hráčů, rozhoduje datum přihlášky
celkový cenový fond ve výši min. 27.800 Kč
1. místo | 4.000 Kč |
2. místo | 3.500 Kč |
3. místo | 3.000 Kč |
4. místo | 2.500 Kč |
5. místo | 2.000 Kč |
6. místo | 1.500 Kč |
7. místo | 1.300 Kč |
8. místo | 1.000 Kč |
9. místo | 700 Kč |
10. místo | 500 Kč |
Nejlepší hráči s FIDE ELO do 1600 včetně:
1. místo | 400 Kč |
2. místo | 300 Kč |
3. místo | 200 Kč |
Nejlepší hráči s FIDE ELO od 1601 do 1800:
1. místo | 400 Kč |
2. místo | 300 Kč |
3. místo | 200 Kč |
Nejlepší hráči s FIDE ELO od 1801 do 2000:
1. místo | 400 Kč |
2. místo | 300 Kč |
3. místo | 200 Kč |
Nejlepší hráči s FIDE ELO od 2001 do 2200:
1. místo | 400 Kč |
2. místo | 300 Kč |
3. místo | 200 Kč |
Nejlepší hráči z Bohuslavic:
1. místo | 400 Kč |
2. místo | 300 Kč |
3. místo | 200 Kč |
4. místo | 100 Kč |
Nejlépe umístěný: junior, senior, žena, juniorka, seniorka získávají 400 Kč
Nejstarší účastník: 200 Kč
Mládež nar. 2012 a mladší:
1. místo | pohár CANIS Prosper + věcná cena |
ostatní | 5x věcná cena |
Nejmladší účastnice: pohár CANIS Prosper + věcná cena
Nejmladší účastník: pohár CANIS Prosper + věcná cena
Ceny jsou garantovány a lze je sčítat.
Věcné ceny nad rámec uvedeného v počtu dle rozhodnutí organizátorů.
Pro účastníky turnaje bude z Ostravy vypraven speciální autobus s odjezdy:
8.00 | Hrabůvka, zastávka „Poliklinika“, směr centrum | |
8.10 | parkoviště před Domem kultury města Ostravy | |
8.20 | horní zastávka „Svinov mosty“, směr Poruba |
Odjezd autobusu zpět do Ostravy bude bezprostředně po vyhlášení výsledků turnaje. Cena dopravy tam i zpět je 50 Kč.
Zájem o dopravu autobusem uveďte v přihlášce.
Obecné informace, emailové přihlášky: turnaj@bohuslaviceopen.cz
Rudolf Kriebel, tel.: +420 602 576 529
Leo Vitásek, tel.: +420 732 661 274
# | jméno | FED | ELO | klub | |
---|---|---|---|---|---|
1 | GM | Navara , David | CZE | 2701 | 1. Novoborský ŠK |
2 | IM | Zwardon , Vojtěch | CZE | 2444 | BŠŠ |
3 | IM | Kriebel , Tadeáš | CZE | 2428 | 1. Novoborský ŠK |
4 | IM | Piesik , Piotr | CZE | 2395 | Beskydská šachová škola z.s. |
5 | FM | Miča , Marek | CZE | 2263 | Beskydská šachová škola z.s. |
6 | IM | Klíma , Lukáš | CZE | 2182 | SK Slavoj Poruba |
7 | Krajina , Aleš | CZE | 2174 | TJ Ostrava | |
8 | IM | Vesselovsky , Serguei | CZE | 2168 | Ostrava Jih |
9 | FM | Tymrakiewicz , Rafal | POL | 2148 | KSz Silesia Racibórz |
10 | Machýček , Lubomír | CZE | 2087 | Šachy Hošťálková | |
11 | Hasterok , Mateusz | POL | 2067 | Strzelec Strzelce Opolskie | |
12 | KM | Zavurka , Roman | CZE | 2064 | SK Prostějov |
13 | Zdražil , Tomáš | CZE | 2059 | Jezdci Jundrov | |
14 | FM | Vrána , František | CZE | 2033 | ŠK Staré Město |
15 | Šnyta , Zdeněk | CZE | 2027 | ŠKTP Hrabyně | |
16 | Kudla , Richard | CZE | 2001 | ŠK Slavoj Poruba | |
17 | Rosol , Philip | POL | 1998 | Jastrzebie Zdroj | |
18 | Suchánek , Miroslav | CZE | 1997 | ŠK TJ Dolní Benešov | |
19 | Kania , Dominik | POL | 1994 | Skoczek Czerwionka Leszczyny | |
20 | Šplíchal , Stanislav | CZE | 1987 | TJ Ostrava | |
21 | Orzechowski , Jacek | POL | 1977 | KSz SILESIA Racibórz | |
22 | Olšar , Robin | CZE | 1971 | Slezan Opava | |
23 | KM | Židek , Václav | CZE | 1970 | ŠK Slavoj Poruba |
24 | FM | Čempel , Jaroslav | CZE | 1961 | ŠK Slavoj Poruba |
25 | Dylong , Antoni | CZE | 1957 | UKS Baszta Wodzislaw Slaski | |
26 | Kondys , Piotr | POL | 1954 | KSz SILESIA Racibórz | |
27 | FM | Lys , Josef | CZE | 1953 | Ostrava – Jih |
28 | Vysoglad , Petr | CZE | 1950 | ŠK Ostrava-Jih | |
29 | Dostál , Radim | CZE | 1949 | ŠK Slavoj Poruba | |
30 | FM | Valenta , Vít Váaclav | CZE | 1944 | Individuální člen |
31 | Witczak , Borys | POL | 1941 | UKS Hetman Czestochowa | |
32 | Jarolim , Jan | CZE | 1940 | ||
33 | Darius , Janco | SVK | 1931 | Topoľčany | |
34 | WCM | Krajewska , Katarzyna | POL | 1927 | Szach Mat Zabrze |
35 | FM | Pacl , Václav | CZE | 1923 | TJ Slovan Havířov |
36 | Kotlář , Jarmil | CZE | 1917 | ŠK Šenov | |
37 | Miszczak , Dariusz | POL | 1915 | Rychvaldsky spolek sachovy 1945 A | |
38 | Didi , Jan | CZE | 1914 | TJ Ostrava | |
39 | KM | Mrázek , Roman | CZE | 1905 | SK Slavia Orlová |
40 | Vlachopulos , Georgis | CZE | 1902 | ||
41 | Malinowski , Damian | POL | 1902 | KSz Silesia Racibórz | |
42 | Vránová , Zdeňka | CZE | 1899 | ŠK Staré Město | |
43 | Bjolek , Jan | CZE | 1894 | Beskydská šachová škola | |
44 | Pohludka , Ondřej | CZE | 1893 | ŠK Šenov | |
45 | Cudnik , Andrzej | POL | 1884 | Rychvaldsky spolek sachovy 1945 A | |
46 | Dvořák , Vladimír | CZE | 1884 | Oddíl šachů Sportovního klubu Prostějov | |
47 | Bergloviec , Jan | CZE | 1877 | ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou | |
48 | Hanák , Tomáš | CZE | 1876 | Slavoj Poruba | |
49 | Nováček , Pavel | CZE | 1869 | Šachový klub Ostrava-Jih | |
50 | Smuda , Tomasz | POL | 1864 | MKSz Rybnik | |
51 | Kramář , Lumír | CZE | 1861 | ŠK TJ Dolní Benešov | |
52 | Trombík , Karel | CZE | 1857 | TJ Ostrava | |
53 | Balogh , Milan | CZE | 1849 | TJ Ostrava | |
54 | Ziaran , Viliam | SVK | 1836 | So Ktk Liptovsky Mikulas | |
55 | Hoferek , Svatopluk | SVK | 1830 | So Ktk Liptovsky Mikulas | |
56 | Brzezny , Petr | CZE | 1822 | Rychvaldský spolek šachový 1945 | |
57 | Bienek , Petr | CZE | 1819 | TJ novy jicin | |
58 | Chrobak , Piotr | POL | 1817 | KSz SILESIA Racibórz | |
59 | Jaššo , Slavomír | CZE | 1815 | ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou | |
60 | Prucek , Ladislav | CZE | 1814 | Sokol Přemyslovice | |
61 | Krampol , Vladimir | CZE | 1808 | Sk Stonava | |
62 | Vojvodík , Robert | CZE | 1804 | ŠK Orel Opava | |
63 | Staroň , Ladislav | SVK | 1803 | Skm Liptovsky Hradok | |
64 | Tvrdon , Peter | SVK | 1789 | Tj So Lucky | |
65 | Tyleček , Drahomír | CZE | 1778 | ||
66 | Špála , Jiří | CZE | 1777 | TJ Ludgeřovice | |
67 | Kubelka , Martin | CZE | 1777 | TJ Fulnek | |
68 | Hadrian , Patryk | POL | 1774 | Strzelec Strzelce Opolskie | |
69 | Caban , Lubor | SVK | 1771 | Sk Liptovske Sliace | |
70 | Treger , Lubomir | SVK | 1770 | Skm Liptovsky Hradok | |
71 | Hapka , Tomáš | CZE | 1762 | ŠK Rajnochovice | |
72 | Chowaniec , Artur | POL | 1758 | Lezajsk | |
73 | Petrov , Nikolaj | CZE | 1755 | ŠK Šenov | |
74 | Zeman , Jan | SVK | 1755 | Skm Liptovsky Hradok | |
75 | Hurta , Jiří | CZE | 1750 | Baník Havířov | |
76 | Repák , Jan | CZE | 1746 | TJ Ostrava | |
77 | Gajda , Rostislav | CZE | 1745 | ŠK Slavoj Poruba | |
78 | Crha , Břetislav | CZE | 1742 | Rychvaldský spolek šachový 1945 | |
79 | Kampík , David | CZE | 1727 | ŠK TJ Dolní Benešov | |
80 | Kubányi , Robert | CZE | 1719 | Šachový klub Ostrava-Jih | |
81 | Soboń , Marcin | POL | 1713 | Szach Mat Zabrze | |
82 | Zaglowek , Szymon | POL | 1711 | Akademia Szachowa Gliwice | |
83 | Polko , Pavol | SVK | 1709 | Sk Ruzomberok | |
84 | Benek , Jiří | CZE | 1709 | Bohuslavice | |
85 | Plesník , Vladimír | CZE | 1708 | Šachy Krnov | |
86 | Rechtenberg , Karel | CZE | 1698 | Beskydská šachová škola Frýdek-Místek | |
87 | Walder , Hugo | CZE | 1697 | Beskydská šachová škola | |
88 | Dubový , Marek | CZE | 1692 | ŠK Bruntál | |
89 | Tomíček , Alfons | CZE | 1690 | ŠK TJ Dolní Benešov | |
90 | Vlček , Antonín | CZE | 1688 | T.J. Vítkov | |
91 | Peterek , Zbyněk | CZE | 1674 | TJ Ostrava | |
92 | Lach , Alicja | POL | 1672 | UKS Baszta Wodzisław | |
93 | Kisieliński , Stanisław | POL | 1671 | Szach Mat Zabrze | |
94 | Židek , Damian | CZE | 1669 | ŠK Slavoj Poruba | |
95 | Lach , Kazimierz | POL | 1668 | KSz SILESIA Racibórz | |
96 | Słanina , Piotr | POL | 1665 | UKS Baszta Wodzisław Śląski | |
97 | Feseniuk , Pavlo | POL | 1658 | Akademia Szachowa Gliwice | |
98 | Kusyn , Oliver | CZE | 1652 | ŠK TJ Dolní Benešov | |
99 | Svoboda , Tobias | CZE | 1649 | ŠK Slavoj Poruba | |
100 | Ferenc , Denis | CZE | 1645 | ||
101 | Gałązka , Aleksander | POL | 1641 | Szach Mat Zabrze | |
102 | Cieślar , Nikodem | POL | 1639 | Ssz Olimpia Goleszów | |
103 | Blokscha , Vladimír | CZE | 1639 | Bohuslavice | |
104 | Piekos , Angelo | POL | 1636 | Strzelce Opolskie | |
105 | Kunze , Krystian | POL | 1634 | UKS Pałac Młodzieży Katowice | |
106 | Ludvová , Marie | CZE | 1628 | TJ Sokol Vítkovice | |
107 | Kwiatkowski , Zygmunt | CZE | 1627 | KSz SILESIA Racibórz | |
108 | Karásek , Jaroslav | CZE | 1626 | Pogo Budišov | |
109 | Kilián , Zdeněk | CZE | 1624 | ||
110 | Malcharczyk , Andrzej | POL | 1620 | KSz SILESIA Racibórz | |
111 | Šauman , Petr | CZE | 1609 | TJ Vítkov | |
112 | Najdková , Laura | CZE | 1606 | Beskydská šachová škola | |
113 | Knettig , Matyáš | CZE | 1572 | TJ Ostrava | |
114 | Chalupa , Dominik | CZE | 1570 | ŠK Slavoj Poruba | |
115 | Herich , Damián | CZE | 1561 | SK Děčín | |
116 | Morytko , Oliwier | POL | 1543 | UKS Szach Mat Zabrze | |
117 | Kopecký , Michal | CZE | 1542 | TJ Hradec nad Moravicí | |
118 | Pirhala , Ladislav | CZE | 1542 | Dynamo DP Ostrava | |
119 | Kubelka , Jaroslav | CZE | 1540 | TJ Fulnek | |
120 | Mandrysz , Marek | CZE | 1540 | ||
121 | Palarčík , Matěj | CZE | 1537 | ||
122 | Kožušník , Zbyněk | CZE | 1530 | Šachový klub Píšť | |
123 | Pavel , Koch | CZE | 1522 | ||
124 | Kieca , Szymon | POL | 1514 | Akademia Szachowa Gliwice | |
125 | Herich , Lukáš | CZE | 1513 | SK Děčín | |
126 | Najdek , Jonáš | CZE | 1508 | Beskydská šachová škola | |
127 | Zaglowek , Blazej | POL | 1506 | Akademia Szachowa Gliwice | |
128 | Slamečka , David | CZE | 1505 | TJ Ostrava | |
129 | Vlček , Antonín | CZE | 1504 | T.J.Vítkov | |
130 | Mamak , Malgorzata | POL | 1503 | UKS Baszta Wodzislaw Slaski | |
131 | Židková , Agnes | CZE | 1492 | ŠK Slavoj Poruba | |
132 | Kunčický , Radim | CZE | 1471 | TJ Slovan Havířov | |
133 | Honců , James W. | CZE | 1452 | ŠK Slavoj Poruba | |
134 | Reterski , Igor | POL | 1431 | Akademia Szachowa Gliwice | |
135 | Soboń , Oskar | POL | 1416 | Szach Mat Zabrze | |
136 | Buda , Milan | CZE | 1283 | ||
137 | Žák , Ondřej | CZE | |||
138 | Morytko , Miłosz | POL | UKS Szach Mat Zabrze | ||
139 | Krišica , Jan | CZE | TJ TŽ Třinec | ||
140 | Maryniok , Filip | CZE | |||
141 | hrbacek , miroslav | CZE | LITOVEL | ||
142 | Čermák , Robert | CZE | ŠK Slavoj Poruba | ||
143 | Rotter , Dominik | CZE | TJ TŽ Třinec | ||
144 | Krišica , Lukáš | CZE | TJ TŽ Třinec | ||
145 | Ševčík , Otakar | CZE | Neregistrovaný | ||
146 | Mateusz , Wasilewski | POL | Akademia Szachowa Gliwice | ||
147 | Vladimirov , Mark | CZE | |||
148 | Macků , Lukáš | CZE | KH Zašová | ||
149 | Fremr , Tomáš | CZE | TJ TŽ Třinec | ||
150 | Słanina , Krzysztof | POL | UKS Baszta Wodzisław Śląski | ||
151 | Krišicová , Neli | CZE | TJ TŽ Třinec | ||
152 | Urbaniec , Jan | CZE | Szach Mat Zabrze | ||
153 | David , Pozhar | UKR | |||
154 | Bira , Tomáš | CZE | ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou | ||
155 | Kluz , Rostislav | CZE | ŠK Slavoj Poruba | ||
156 | Kudzialevich , Yakau | CZE | |||
157 | Marek , Weczerek | CZE | |||
158 | Záhůrka , Roman | CZE | SK Prostějov | ||
159 | Hrčková , Anna | CZE | BŠŠ | ||
160 | Herichová , Agáta | CZE | SK Děčín |
rok | účastníků | vítěz | FED | ELO | počet bodů | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
XXXVI. | 2023 | 178 | GM | Plát, Vojtěch | CZE | 2548 | 8 z 9 | tabulka, online přenos |
XXXV. | 2022 | 164 | GM | Babula, Vlastimil | CZE | 2541 | 8 z 9 | tabulka, online přenos |
2021 | --- | COVID | CHN | |||||
2020 | --- | COVID | CHN | |||||
XXXIV. | 2019 | 178 | GM | Plát, Vojtěch | CZE | 2565 | 7½ z 9 | tabulka |
XXXIII. | 2018 | 163 | IM | Zwardoń, Vojtěch | CZE | 2473 | 9 z 9 | tabulka |
XXXII. | 2017 | 200 | GM | Navara, David | CZE | 2703 | 8½ z 9 | tabulka |
XXXI. | 2016 | 185 | IM | Plát, Vojtěch | CZE | 2569 | 7½ z 9 | tabulka |
XXX. | 2015 | 183 | GM | Navara, David | CZE | 2644 | 9 z 9 | tabulka |
XXIX. | 2014 | 126 | IM | Plát, Vojtěch | CZE | 2580 | 7½ z 9 | tabulka |
XXVIII. | 2013 | 123 | GM | Sergeev, Vladimir | UKR | 2446 | 8 z 9 | tabulka |
XXVII. | 2012 | 93 | GM | Cvek, Robert | CZE | 2539 | 8 z 9 | tabulka |
XXVI. | 2011 | 67 | Malík, Jan | CZE | 2243 | 7½ z 9 | tabulka | |
XXV. | 2010 | 69 | FM | Orzechowski, Jacek | POL | 2282 | 7 z 9 | tabulka |
XXIV. | 2009 | 52 | IM | Michenka, Jozef | CZE | 2401 | 8 z 9 | |
XXIII. | 2008 | 60 | IM | Michenka, Jozef | CZE | 2404 | 6½ z 7 | tabulka |
XXII. | 2007 | 37 | Bolacký, Jiří | CZE | 2281 | 6½ z 7 | tabulka |