2022



Výsledky jednotlivých turnajů

datum turnaj účastníků vítěz FED ELO počet bodů
08.01. Bílovec 95 GM Plát, Vojtěch CZE 2541  8 z 9  tabulka
29.01. Hrabůvka 78 GM Plát, Vojtěch CZE 2541  8 z 9  tabulka
05.02. Rychvald
12.03. Petřvald 127 IM Klíma, Lukáš CZE 2174  8 z 9  tabulka
26.03. Havířov 101 FM Rabatin, Jakub CZE 2285  8 z 9  tabulka
09.04. Šenov 95 IM Neděla, Vlastimil CZE 2302  8½ z 9  tabulka
23.04. Bohuslavice 164 GM Babula, Vlastimil CZE 2541  8 z 9  tabulka
660
rapid tour 2022
  • Kraj Moravskoslezský
  • Ostrava!!!
  • A-Šachy

Výsledky Rapid tour 2022

Kategorie bez omezení
BílovecHrabůvkaRychvaldPetřvaldHavířovŠenovBohuslavicecelkem
#jménoFEDELOklubbodypořadíbodypořadíbodypořadíbodypořadíbodypořadíbodypořadíbodypořadíbodypořadí
1FMSobek, JaroslavCZE2174Šachový klub Karviná6,5127,527,055,54326,52
2Didi, JanCZE2028TJ Ostrava5,5226,576,0227,066,0124,58025,56
3Jelínek, MarekCZE2109TJ Ostrava4,5436,586,0186,0135,5224,57324,08
4FMLys, JosefCZE2096Sokol Brušperk6,575,0266,5135,5215,05023,57
5FMČempel, JaroslavCZE2030ŠK Slavoj Poruba5,5216,0136,0156,0125,5275,53423,512
6GMPlát, VojtěchCZE2548ŠK JOLY Lysá nad Labem8,018,017,0323,01
7FMVrána, FrantišekCZE2228ŠK Staré Město6,597,037,0820,53
8Kudla, RichardCZE2018ŠK Slavoj Poruba7,036,5116,02819,53
9IMKlíma, LukášCZE2344ŠK Slavoj Poruba5,5238,015,53619,01
10Šplíchal, StanislavCZE2066TJ Ostrava6,0177,076,01019,07
11Podlesný, PavelCZE2029TJ Baník Havířov5,5216,085,05516,58
12FMRabatin, JakubCZE2354Beskydská šachová škola7,528,0115,51
13GMŽilka, ŠtěpánCZE26121. Novoborský ŠK7,037,0614,03
14IMBureš, JaroslavCZE2406Beskydská šachová škola6,0127,0413,04
15Gnida, PatrikCZE2203Šachy Hošťálková7,056,02513,05
16Neumann, FilipCZE2095ŠŠPM Lipky HK5,5207,0212,52
17Mrva, MarekCZE2106TJ Ostrava6,0136,5512,55
18IMBurdalev, KirillCZE2379ŠK Dopravní podnik Praha6,0106,51412,510
19Kolář, StanislavCZE2019ŠK Šenov5,5265,54111,026
20IMNeděla, VlastimilCZE2361TJ Slovan Havířov8,518,51
21GMBabula, VlastimilCZE25741. Novoborský ŠK8,018,01
22FMKostka, VítCZE2173SK Slavia Orlová7,527,52
IMBerezjuk, SergejCZE2392Interchess7,527,52
24IMZwardoň, VojtěchCZE2473Beskydská šachová škola7,027,02
25Radecki, AdamPOL20127,047,04
FMWarchol, KamilPOL2064UKS Pionier Jastrzębie-Zdrój7,047,04
FMBělunek, VladimírCZE2219Šachový klub Vsetín7,047,04
28GMCvek, RobertCZE2483ŠK Slavoj Poruba7,057,05
29FMŠrámek, VojtěchCZE2231SK Slavia Orlová7,067,06
30IMZpěvák, PavelCZE2362TJ Vlčnov7,077,07
31WGMKulovaná, EvaCZE2166ŠK Gordic Jihlava7,097,09
32Sojka, AlešCZE2096Slavia Kroměříž7,0107,010
33Weissmann, LukášCZE2110Beskydská šachová škola6,546,54
34FMMiča, MarekCZE2305Beskydská šachová škola6,556,55
35Bokhnak, TimofeyCZE2079ŠK Vinary6,566,56
FMMalík, JanCZE2282TJ Ostrava6,566,56
37Krajina, AlešCZE2151TJ Ostrava6,586,58
FMSlovák, KiliánCZE2292TJ Kobylisy6,586,58
39WGMSikorová, OlgaCZE2177TŽ Třinec6,5106,510
40IMPiesik, PiotrPOL2431Beskydská šachová škola6,5116,511
41Posluszny, TomaszPOL2038MKSz Rybnik6,5126,512
42Vaněk, LadislavCZE2199Tatran Litovel6,5136,513
43FMNiedbala, BartlomiejPOL2386UKS Pionier Jastrzębie Zdrój6,5166,516
44FMTomaszewski, KacperPOL2284MKSz Rybnik6,5176,517
45WIMRichterová, NatašaCZE2151TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší6,096,09
46Milat, PatrikCZE2064ŠK Slavoj Poruba6,0106,010
47Vysoglad, PetrCZE2035Tatra Kopřivnice6,0116,011
Roubalík, JakubCZE2387Moravská Slavia Brno6,0116,011
49Židek, VáclavCZE2108ŠK Slavoj Poruba6,0146,014
50Janíček, JindřichCZE2022ŠK Rajnochovice6,0156,015
Václavík, MartinCZE2083ŠK Slavoj Poruba6,0156,015
52Gibiec, ErnestCZE2129Slavoj Český Těšín6,0166,016
FMMudrák, JosefCZE2208Slavia Kroměříž6,0166,016
54Walica, RomanCZE2085SK Slavia Orlová6,0176,017
55Řehůřek, LukášCZE2176ŠK Bystrc Oilers6,0186,018
56FMValenta, Vít VáclavCZE2012ŠK Velké Losiny6,0216,021
57Očkay, TomášCZE2110ŠK Slavoj Poruba6,0226,022
58Matoušek, PetrCZE2102Sokol Přemyslovice6,0246,024
59WIMRakhmangulova, AnastasiyaUKR22296,0266,026
60Závůrka, RomanCZE2132SK Prostějov6,0276,027
61Veselý, MartinCZE2071TJ Ostrava5,5185,518
62Jireš, JiříCZE2127ŠO MKS Vyškov5,5285,528
63Kaliszuk, KamilPOL21125,5335,533
64Havelka, OndřejCZE2132Šachy Hošťálková5,5355,535
65WFMZpěváková, JanaCZE2093ŠK Staré Město5,5385,538
66Suchánek, MiroslavCZE2096ŠK TJ Dolní Benešov5,5395,539
67Soural, JanCZE2166TJ Pankrác5,5405,540
68Matějka, PavelCZE2197ŠK TJ Dolní Benešov5,0495,049
69Bulava, PetrCZE2035ŠK Slavoj Poruba5,0515,051
70Svoboda, PetrCZE2088Šachklub města Dobrovice5,0625,062
71Nytra, OndřejCZE2146Beskydská šachová škola4,5464,546
72Vykydal, FrantišekCZE2021ŠK Lokomotiva Brno4,0584,058
73Orzechowski, JacekPOL2123KSz SILESIA Raciborz4,0904,090
Kategorie do 2000
BílovecHrabůvkaRychvaldPetřvaldHavířovŠenovBohuslavicecelkem
#jménoFEDELOklubbodypořadíbodypořadíbodypořadíbodypořadíbodypořadíbodypořadíbodypořadíbodypořadí
1Vránová, ZdeňkaCZE1975ŠK Staré Město4,5445,5205,5257,045,54423,54
2Tvrdý, PetrCZE1867Sokol Dobrá5,0366,566,0196,0175,03423,56
3Mrázek, RomanCZE1811SK Slavia Orlová5,0325,5166,575,03822,07
4Opluštil, JiříCZE1727TJ Spartak Bílovec5,0394,5405,0536,0195,06721,019
5Tokarský, RadovanCZE1861nDynamo DP Ostrava5,5225,0425,5245,05321,022
6Lipovský, TomášCZE1885Sokol Brušperk5,0245,0525,0325,54520,524
7Petrov, NikolajCZE1745ŠK Šenov4,0595,0255,0435,0355,5265,07220,525
8Blecha, JosefCZE1855Sokol Brušperk5,5195,5396,0172,515019,517
9Špála, JiříCZE1756Šachový klub Ostrava-Jih4,0654,0474,5715,5225,0414,09119,022
10Dostál, RadimCZE1954ŠK Slavoj Poruba3,5686,0124,5594,010618,012
11Cyroň, KarelCZE1744ŠK Hošťálkovice4,5485,5253,5684,58718,025
12Mařák, JakubCZE1856ŠK Zlín4,5426,0106,0916,59
13Kotlář, JarmilCZE1889ŠK Šenov5,0295,5176,01316,513
14Tyleček, DrahomírCZE1817TJ Ostrava5,5295,5305,54816,529
15Beneš, MiroslavCZE1926Slavia Kroměříž5,0316,0145,06016,014
16Buchta, BartolomějCZE1901Beskydská šachová škola5,0305,0325,04015,030
17Podlesný, PetrCZE1856TJ Baník Havířov6,0183,5715,06914,518
18Kania, DominikPOL1835KSz Skoczek Czerwionka-Leszczyny7,036,51513,53
19Šebesta, JanCZE1890SK Slavia Orlová6,5147,0513,55
20Brezík, PetrCZE1776Rychvaldský spolek šachový 19454,5604,5494,54913,549
21Repák, JanCZE1743TJ Ostrava4,0534,5464,58513,046
22Štefaník, MarekCZE1969Tatra Kopřivnice6,095,04011,09
23Miková, MiriamSVK1737TJ Slávia CAISSA Čadca5,0236,02011,020
24Pardy, JiříCZE1886Orel Opava5,5245,53711,024
25Bergloviec, JanCZE1894ŠK POGO Budišov n/B.5,5195,06310,519
26Kriebel, RudolfCZE1753ŠK TJ Dolní Benešov5,0305,52610,526
27Hasinski, KrystianPOL1714Fundacja Elektrowni Rybnik5,5295,05410,529
28Řezníček, MarcelCZE1975ŠKTP Hrabyně5,0515,05910,051
29Borovička, TomášCZE1768ŠK Slavoj Poruba5,5254,0459,525
30Vojvodík, RobertCZE1795Orel Opava5,0414,5869,541
31Vízner, JaroslavCZE1895TJ Baník Havířov4,0605,0669,060
32Brácha, PavelCZE1827SK Rošáda Prostějov3,5735,0298,529
33Tkadleček, PetrCZE1733TJ Frenštát pod Radhoštěm4,5524,01008,552
34Kovács, ViliamCZE1759Orel Opava4,5453,51238,045
35Myška, DušanCZE1730nBystřice pod Hostýnem3,5743,51257,074
36Kharchenko, MichailUKR1857ŠK Vinary6,576,57
37Bulawa, MarekCZE1891TJ Baník Havířov6,586,58
38Cudnik, AndrzejPOL1985Rybnik6,5186,518
39Kozák, PavelCZE1870Šachový klub Jeseník6,0146,014
40Keprt, PavelCZE1902Sokol Dobrá6,0156,015
Pekárek, AlešCZE1905SK Slavia Orlová6,0156,015
42Krajewska, KatarzynaPOL1997Szach Mat Zabrze6,0166,016
43Ondrejka, PavelCZE1922Sokol Vrbno p/P6,0196,019
Rafaja, MarekCZE1948ŠK Holešov6,0196,019
45Raszka, JanuszPOL1951Slavoj Cesky Tesin6,0206,020
46Roušar, ZdeněkCZE1812TJ Sokol Zaječice6,0216,021
47Czernecki, AndrzejPOL1863Hetman Częstochowa6,0236,023
48Jarolím, JanCZE1951ŠK Slavoj Poruba6,0296,029
49Vlachopulos, GeorgisCZE1863Šachy Krnov6,0306,030
50Cieslak, WiktoriaPOL1920MKSz Rybnik6,0316,031
51Čížek, PetrCZE1845ŠK Šenov5,5205,520
52Brzezny, PetrCZE1775Rychvaldský spolek šachový 19455,5235,523
53Fialka, AdamCZE1840SK Slavia Orlová5,5275,527
54Závodný, JaroslavCZE1860Šachový klub Vsetín5,5285,528
55Šrámek, TomášCZE1941SK Slavia Orlová5,5345,534
56Hradil, KarelCZE1702Šachový klub Vsetín5,5355,535
57Wanot, AlešCZE1850SK Slavia Orlová5,5385,538
58Hapka, TomášCZE1952ŠK Rajnochovice5,5475,547
59Trombík, KarelCZE1865TJ Ostrava5,0285,028
60Hurta, JiříCZE1801TJ Ostrava5,0305,030
61Krampol, VladimírCZE1726SK Stonava5,0315,031
Bartoszová, JitkaCZE1787TŽ Třinec5,0315,031
63Novotný, RadimCZE1960Slavoj Český Těšín5,0335,033
64Prucek, LadislavCZE1820Sokol Přemyslovice5,0345,034
65Pohludka, OndřejCZE1937ŠK Šenov5,0365,036
66Eichler, BřetislavCZE1722Moravská Slavia Brno5,0375,037
Berezjuk, RostislavCZE1911Interchess5,0375,037
Dobeš, LuděkCZE1997ŠK Slavoj Poruba5,0375,037
69Maňuch, MiroslavCZE1771nŠK Slavoj Poruba5,0405,040
70Waruga, WojciechPOL1878Hetman Marklowice5,0465,046
71Zpěváková, KateřinaCZE1804Dolní Němčí5,0565,056
72Rakhmangulova, IuliaUKR19045,0615,061
73Nováček, PavelCZE1981Šachový klub Ostrava-Jih5,0655,065
74Bělka, LubomírCZE1883ŠK TJ Dolní Benešov5,0705,070
75Snášel, MichalCZE1743SK ROŠÁDA Prostějov5,0715,071
76Pelc, AdamCZE1798Šachy Krnov4,5354,535
77Červenka, PetrCZE1928SK Lokomotiva Radlice4,5424,542
78Kincl, DobromirCZE1732TJ Sokol Skalička4,5444,544
79Kubelka, MartinCZE1834TJ Fulnek4,5474,547
80Rafaja, MarekCZE1952ŠK Holešov4,5504,550
81Martinák, TomášCZE1784nTJ Sokol Těrlicko4,5524,552
82Baláž, FrantišekCZE1890TJ Sloup4,5534,553
83Šrámek, OndřejCZE1978SK Slavia Orlová4,5584,558
84Bartoš, MichalCZE1737ŠK TJ Dolní Benešov4,5744,574
85Sládek, VladislavCZE1919ŠK Merta Slavkov u Brna4,5754,575
86Novák, ZdeněkCZE1845Bystřice p/H4,5884,588
87Hyrš, MartinCZE1877ŠK Duras BVK4,0574,057
88Tomíček, AlfonsCZE1878nŠK TJ Dolní Benešov4,01124,0112
89Křefký, ManfrédCZE1785nŠachový klub Píšť4,01164,0116
90Melecký, JaroslavCZE1874ŠK TJ Dolní Benešov3,51183,5118
91Kramář, LumírCZE1737ŠK TJ Dolní Benešov3,51203,5120
92Stania, PetrCZE17283,51313,5131
93Jureček, DanielCZE1788Orel Opava3,0803,080
Kategorie do 1700
BílovecHrabůvkaRychvaldPetřvaldHavířovŠenovBohuslavicecelkem
#jménoFEDELOklubbodypořadíbodypořadíbodypořadíbodypořadíbodypořadíbodypořadíbodypořadíbodypořadí
1Tomczyk, PiotrPOL1477SK Stonava7,034,5574,5446,03222,03
2Crha, BřetislavCZE1663Rychvaldský spolek šachový 19455,5246,594,5464,58321,09
3Nešpor, IvanCZE1660ŠK Šenov5,5274,0484,5644,5485,5254,57820,025
4Kudla, MartinCZE05,0384,0465,0415,0335,05220,033
5Mrmusová, MagdalénaSVK1342TJ Slávia CAISSA Čadca4,5364,5614,5564,55418,036
6Moravec, HynekCZE1660TJ Hradec nad Moravicí4,0635,0445,0414,0594,09718,041
7Sakaev, KonstantinCZE1383TJ Ostrava4,0774,5515,5313,512617,531
8Machura, JaroslavCZE13163,0854,0555,0454,5584,011117,545
9Witczak, BorysPOL1649UKS Hetman Czestochowa5,5306,0205,05716,520
10Bošňák, OndrejCZE1459Šachový klub Ostrava-Jih3,5704,5664,0734,55616,556
11Kilián, ZdeněkCZE0Šachový klub Ostrava-Jih4,0514,0624,0643,513215,551
12Wojs, AlicjaPOL1501UKS Baszta Wodzisław Śląski5,5315,5234,010815,023
13Kopecký, MichalCZE1278nTJ Hradec nad Moravicí3,5713,5604,0764,0693,0782,015415,060
14Martikán, JiříCZE1299Beskydská šachová škola4,0623,0643,0844,0614,010115,061
15Moczala, MajaPOL1298UKS Baszta Wodzisław Śląski5,5214,0915,03914,521
16Mrmus, PavolSVK1417TJ Slávia CAISSA Čadca5,0335,0504,55114,533
17Pirhala, LadislavCZE1357Dynamo DP Ostrava3,0843,0703,5993,5794,0633,512914,563
18Matlocha, LubomírCZE1614Rychvaldský spolek šachový 19455,5334,5434,010914,033
19Rychlík, ZdeněkCZE1652Rychvaldský spolek šachový 19455,0554,0605,06814,055
20Kozelský, RobertCZE1083nDynamo DP Ostrava3,0812,0754,0803,5763,5743,014114,074
21Zyla, PawelPOL1181MUKS Cieszyn5,0344,5554,09913,534
22Kubelka, JaroslavCZE1439TJ Fulnek2,5864,0833,5753,57713,575
23Kotas, VojtěchCZE1632Slovan Ostrava4,5384,0884,55413,038
24Gajda, RostislavCZE1611ŠK Slavoj Poruba5,0494,5503,013712,549
25Kožušník, ZbyněkCZE1134Šachový klub Píšť2,5893,0663,5973,5772,5882,015512,566
26Jelínek, VojtěchCZE0TJ Ostrava3,5783,01122,5963,014712,078
27Buchta, LukášCZE1472Beskydská šachová škola3,5694,0504,07111,550
28Uršnik, PatrykPOL1429UKS Baszta Wodzisław Śląski5,0326,01111,011
Sputowski, JakubPOL1557KSz Skoczek Czerwionka-Leszczyny6,0115,05811,011
30Stypka, SebastianPOL1393UKS Baszta Wodzisław Śląski5,5185,54611,018
31Boff, VojtěchCZE1294TŽ Třinec4,5656,01610,516
32Wasilewski, JacekPOL0Akademia Szachowa Gliwice5,0575,52810,528
33Dylong, AntoniPOL1596Szach Mat Zabrze5,5365,03310,533
34Karásek, JaroslavCZE1559ŠK POGO Budišov n/B.3,5594,0673,013410,559
35Kutáč, JakubCZE1256nŠK Šenov4,0853,0883,57310,573
36Petkov, JanCZE0Orel Opava5,5264,54110,026
37Sekyra, VojtěchCZE1052SK Slavia Orlová5,0485,04410,044
38Štix, JáchymCZE0ŠK Šenov3,01104,0723,08110,072
39Mydlář, MatějCZE1554Šachy Krnov4,5495,0279,527
40Hasinski, SebastianPOL1502Fundacja Elektrowni Rybnik5,5324,01079,532
41Fojtík, JosefCZE1603nŠK U Freda Darkovičky4,5555,0349,534
42Walaszczyk, MikolajPOL1277UKS Baszta Wodzisław Śląski5,0384,5849,538
43Karalchuk, AliakseiCZE1468UKS Rodło Opole5,0394,5829,539
44Štefaník, PetrCZE1396Tatra Kořivnice5,0564,5539,553
45Bandura, JakubPOL1165KSz Silesia Racibórz5,0544,5799,554
46Štix, VítekCZE0ŠK Šenov2,5744,0743,0809,574
47Buchtová, ViktorieCZE1431Beskydská šachová škola4,5564,5379,037
48Macura, JiříCZE16485,0454,0969,045
49Navrat, RomanCZE1603ŠK U Freda Darkovičky4,0644,5398,539
50Štefan, AlešCZE1629nSlovan Ostrava4,0494,5738,549
51Barčik, PeterCZE1556Šachový klub Ostrava-Jih4,0794,5558,555
52Zeman, DanielCZE03,0793,5612,01608,561
53Dubový, MarekCZE1562Šachový klub Bruntál4,5634,0988,563
54Martikánová, AmálieCZE0Beskydská šachová škola3,0832,5723,01388,572
55Surala, JaroslavCZE0Šachový klub Ostrava-Jih4,0524,01148,052
56Vlček, AntonínCZE1652TJ Vítkov4,5573,51248,057
57Brejcha, LukášCZE1065nŠachová škola Bohumín4,0824,0618,061
58Bierski, JiříCZE1182SK Slavia Orlová4,0784,0638,063
59Wasilewski, MateuszPOL0Akademia Szachowa Gliwice4,0934,0668,066
60Lach, MarekPOL1346MUKS SZS Cieszyn4,0894,01178,089
61Vaníček, DanielCZE1001ŠK Jeseník4,0543,5967,554
62Boiko, ArtemUKR04,5593,01337,559
63Peterek, ZbyněkCZE1565TJ Ostrava4,0643,51197,564
64Glajc, NikodemPOL0MUKS Cieszyn3,5724,01037,572
65Vančat, FilipCZE1105SK Slavia Orlová4,0843,5817,581
66Rduch, DianaPOL1139UKS Baszta Wodzisław Śląski4,0873,51307,587
67Vaníček, VojtěchCZE1038ŠK Jeseník3,5633,51017,063
68Duda, AlešCZE0TJ Slovan Havířov3,0694,0657,065
69Kyška, JakubCZE0ŠK Šenov3,0714,0667,066
70Mazurek, RichardCZE0SK Slavia Orlová3,5983,5807,080
71Jordan, MathiasCZE0Šachová škola Bohumín4,0863,0907,086
72Glajc, IreneuszPOL03,5703,01456,570
73Pakina, VarvaraUKR1494Momot Club6,0146,014
74Mach, MilanCZE1686Slovan Ostrava6,0236,023
75Šelong, DanielCZE0ŠK Šenov3,01043,0826,082
76Klimeš, MartinCZE1099nŠK 1921 Zábřeh3,0853,01406,085
77Revenda, MichalCZE0ŠK Šenov3,01093,0866,086
78Kijonka, OndřejCZE1683SK Slavia Orlová5,5245,524
79Kondys, PiotrPOL1636Silesia Raciborz5,5275,527
80Stáňa, LukášCZE1687ŠK Šenov5,5285,528
81Šimunek, MatejSVK1238TJ Slávia CAISSA Čadca5,5295,529
82Cimburek, JanCZE1558SK Řetězárna5,5375,537
83Klapuch, DominikCZE1645Slezan Opava5,5425,542
84Krzystala, TymoteuszPOL0UKS Baszta Wodzisław Slaski3,5752,01565,575
85Raszka, MartinCZE0ŠK Šenov3,01072,5895,589
86Kiedroň, JakubCZE0TŽ Třinec3,01082,5945,594
87Zrůbek, AdamCZE1662Agentura 64 Grygov5,0355,035
Oborný, StanislavCZE1680TJ Ostrava5,0355,035
89Figa, KarolinaPOL1302KSz ZEFIR Boguszowice5,0365,036
90Zielinski, MateuszPOL0Opole5,0405,040
91Reterski, WiktorPOL0Akademia Szachowa Gliwice5,0425,042
Chmiel, JanCZE1650Sokol Chotěbuz5,0425,042
93Jurok, VojtěchCZE1332SK Slavia Orlová5,0435,043
94Sarbojeet, BhowmickIND14125,0475,047
95Oles, MateuszPOL1227MKSz Rybnik5,0645,064
96Kowal, KajetanPOL0Opole3,0792,01575,079
97Mynář, KryštofCZE0ŠK Šenov2,01203,0875,087
Kovalčík, AdamCZE0Orel Opava2,5872,51485,087
99Lukšová, Elen SofieCZE0SK Slavia Orlová2,01223,0895,089
100Chomistek, AdamCZE03,0912,0925,091
101Cvilink, TomášCZE0ŠK Šenov2,01233,0935,093
102Iwanuszek, JanCZE0SK Slavia Orlová3,01132,0975,097
103Šumský, MiroslavCZE1283nŠK Šenov4,5434,543
104Deorowicz, PawelPOL0Szach Mat Zabrze4,5454,545
105Vasyliuk, MykhayloUKR0ŠK Vinary4,5474,547
Oczko, ZdeněkCZE1607Baník Havířov4,5474,547
107Vasyliuk, VolodymyrUKR0ŠK Vinary4,5484,548
108Broskevič, LumírCZE1677ŠK Šenov4,5504,550
109Kristl, ŠimonCZE1496TJ Ostrava4,5514,551
110Gebauer, AdamCZE1511Beskydská šachová škola4,5524,552
111Zrůbek, DanCZE1480Agentura 64 Grygov4,5534,553
112Kristl, MatějCZE1447TJ Ostrava4,5544,554
113Migalko, DmitriyUKR04,5624,562
114Strnad, VladimírCZE1361ŠK Lokomotiva Brno4,5674,567
115Bulawa, AdamCZE1128SK Slavia Orlová4,5684,568
116Šimčák, KryštofCZE1338Beskydská šachová škola4,5694,569
117Žyla, ArturCZE1051Slavoj Český Těšín4,5704,570
118Dančák, StanislavCZE1510Šachový klub Vsetín4,5724,572
119Duda, OndřejCZE1684ŠK 1935 Bolatice4,5764,576
120Gadas, LukášCZE1505ŠK Rajnochovice4,5774,577
121Röhlich, RomanCZE1331nŠO U Lípy Malé Hoštice4,5814,581
122Hampl, PavelCZE1632Tatran Litovel4,5894,589
123Vančák, MilanCZE1644nTJ Náchod4,0584,058
124Vaněk, JakubCZE1304TJ Ostrava4,0604,060
125Strýček, OskarCZE04,0614,061
126Tomanik, MaciejPOL0Opole4,0624,062
127Krišica, JanCZE0TŽ Třinec4,0654,065
128Malina, RomanCZE1511ŠK Slavoj Poruba4,0664,066
129Targosz, JiříCZE1299SK Slavia Orlová4,0674,067
Ramian, ZdeněkCZE1622Šachový klub Ostrava-Jih4,0674,067
131Konečný, JakubCZE1393Beskydská šachová škola4,0684,068
132Otáhal, MartinCZE04,0704,070
133Basler, JanCZE1281SK Řetězárna4,0744,074
134Boff, OndřejCZE1309TŽ Třinec4,0754,075
135Malik, VojtěchCZE1408TŽ Třinec4,0814,081
136Wendzel, LukášCZE04,0904,090
137Babulová, MarianaCZE0ŠK Staré Město4,0924,092
Tomanec, SamuelCZE1496SK Slavia Orlová4,0924,092
139Rzepka, MarcinPOL1274Mksz Rybnik4,0934,093
140Manner, TomášCZE04,0944,094
Cieply, KrzysztofPOL1537UKS Baszta4,0944,094
142Tyrna, FilipPOL13454,0954,095
143Babula, TomášCZE1130ŠK Staré Město4,01024,0102
144Kwiatkowski, ZygmuntPOL1504KSz SILESIA Raciborz4,01044,0104
145Benek, JiříCZE1383nŠK TJ Dolní Benešov4,01054,0105
146Jančálek, JanCZE1647TJ Vítkov4,01104,0110
147Joško, JiříCZE1584Šachový klub Píšť4,01134,0113
148Blokscha, VladimírCZE1331nŠK TJ Dolní Benešov4,01154,0115
149Prokop, DavidCZE1502nTatra Kopřivnice3,5563,556
150Neumann, KarelCZE1439TJ Ostrava3,5573,557
151Sekanina, PetrCZE1361SK Slavia Orlová3,5583,558
152Kopecký, PetrCZE0TJ Spartak Bílovec3,5623,562
153Leżoń, AdamPOL0Opole3,5693,569
154Řičica, LubomírCZE1596nJiskra Strážnice3,5723,572
155Ulman, StanislavCZE0Rychvaldský spolek šachový 19453,5753,575
156Ráček, PavelCZE1114nŠK Šenov3,5763,576
Babiš, ZdeněkCZE1586nTJ Spartak Bílovec3,5763,576
158Šeděnka, MilanCZE03,5773,577
159Němec, PetrCZE03,5783,578
160Roček, LukášCZE1057SK Slavia Orlová3,5823,582
161Macošek, AlexCZE1232TŽ Třinec3,5953,595
162Štědrý, JáchymCZE1304Šachový klub Vsetín3,51003,5100
163Boff, ArnoštCZE1043TŽ Třinec3,51023,5102
164Slanina, MaxmiliánCZE1624nŠK TJ Dolní Benešov3,51213,5121
165Staniczek, KacperPOL1381UKS BASZTA3,51223,5122
166Kundrát, JiříCZE1690TJ Vítkov3,51273,5127
167Kotula, JosefCZE1613nŠachový klub Píšť3,51283,5128
168Lička, AlfonsCZE1698nŠK U Freda Darkovičky3,0653,065
169Zmelty, DavidCZE1382Beskydská šachová škola3,0673,067
170Wolf, ČestmírCZE1144nSlovan Ostrava3,0683,068
171Rafaja, JakubCZE0ŠK Holešov3,0823,082
172Krüger, MatějCZE0ŠK Šenov3,0833,083
Krišica, LukášCZE1121nTŽ Třinec3,0833,083
174Šoltýsek, ŠtěpánCZE0ŠK Šenov3,0843,084
175Straszak, TadeuszPOL0Szach Mat Zabrze3,0853,085
176Roček, MatyášCZE1078nSK Slavia Orlová3,0863,086
177Klobouk, RichardCZE03,0873,087
178Dzialo, DavidCZE0Šachová škola Bohumín3,0923,092
179Mrmusová, MarkétaSVK0TJ Slávia CAISSA Čadca1,01272,0993,099
180Šiška, AntonínCZE1198nTŽ Třinec3,01033,0103
181Vydra, DavidCZE0ŠK Šenov3,01053,0105
182Andilová, KláraCZE0SK Slavia Orlová3,01063,0106
183Toman, PetrCZE0ŠK Šenov3,01113,0111
184Filičko, JanCZE0Sokol Chotěbuz3,01143,0114
185Kunc, OndřejCZE0ŠK Šenov3,01153,0115
186Štencel, MartinCZE0Orel Opava3,01353,0135
187Strachota, JanCZE1546nŠachový klub Píšť3,01363,0136
188Souralová, VenušeCZE1395Unichess3,01393,0139
189Kusyn, OliverCZE1048ŠK TJ Dolní Benešov3,01423,0142
190Křefký, JakubCZE1202Šachový klub Píšť3,01433,0143
191Tyrna, StanisławPOL1113MUKS Cieszyn3,01443,0144
192Plekanec, ViktorCZE0ŠK Duras BVK3,01463,0146
193Konšel, FilipCZE02,5732,573
194Fráňa, JanCZE0Šachový klub Ostrava-Jih0,5782,01622,578
195Richterová, NatašaCZE1247TJ Náměšť nad Oslavou2,5882,588
196Radvanský, DavidCZE0TJ Spartak Bílovec2,5902,590
Straszak, ZofiaPOL0Szach Mat Zabrze2,5902,590
198Němec, JakubCZE0ŠK Lokomotiva Brno2,5952,595
199Rotter, DominikCZE1179TŽ Třinec2,51162,5116
200Žyla, RadoslavCZE02,51172,5117
201Šigut, JakubCZE02,51182,5118
202Jasiok, MichaelCZE0ŠK Šenov2,51192,5119
203Bihari, MatějCZE0Bystřice p/H2,51492,5149
204Borský, PatrikCZE1445nŠachový klub Píšť2,51512,5151
205Melecký, MartinCZE1093nŠK TJ Dolní Benešov2,51522,5152
206Šauman, PetrCZE1455TJ Vítkov2,51532,5153
207Hajdasz, KarolínaCZE02,0762,076
208Kopecký, VítCZE0TJ Spartak Bílovec2,0912,091
Navrátil, RichardCZE0Beskydská šachová škola2,0912,091
210Dlabaja, JakubCZE0TJ Spartak Bílovec2,0922,092
211Olejník, JaroslavCZE02,0932,093
212Straszak, JerzyPOL0Szach Mat Zabrze2,0942,094
213Mazurková, ViktorieCZE0SK Slavia Orlová2,0982,098
214Jendřejčík, DanielCZE0ŠK Šenov2,01002,0100
215Virecová, EliškaCZE02,01212,0121
216Štixová, LucieCZE0ŠK Šenov2,01242,0124
217Trčka, LukášCZE02,01252,0125
218Brejcha, MarcelCZE0Šachová škola Bohumín2,01262,0126
219Ludvová, MarieCZE1533Sokol Vítkovice2,01582,0158
220Pravda, TomášCZE0TJ Vítkov2,01592,0159
221Chramosta, PavelCZE02,01612,0161
222Řehák, JanCZE1136nTJ Nový Jičín1,0771,077
223Paruzová, RozálieCZE0TJ Spartak Bílovec1,0931,093
224Straszak, HenrykPOL0Szach Mat Zabrze1,0951,095
225Kučera, JosefCZE0Šachová škola Bohumín1,01011,0101
226Tellinger, DavidCZE0Bystřice p/H1,01631,0163
227Švejdová, SimonaCZE0TJ Spartak Bílovec0,5940,594
228Janes, MartinCZE1399nTJ Spartak Bílovec0,0950,095
229Matyska, SamuelCZE0Bystřice p/H0,01640,0164